Nagrania audio – codzienne ćwiczenia świadomości ciała.

na tarasie lenie

„Rytuały” to autorskie ćwiczenia koncetracyjne z elementami relaksacji i wizualizacji powstałe specjalnie do codziennej praktyki: porannej i wieczornej.
Ćwiczenia te rozwijają świadomość ciała i emocji, w delikatny sposób zabierając Cię w podróż po ciele. Można ich słuchać codziennie w całości lub samemu wybierać ulubione fragmenty.

To autentyczny zapis zajęć odbywających się na werandzie w Więciórce (chatce w Beskidzie Makowskim, gdzie prowadzimy warsztaty Jalla!).

na tarasie

Zanim zaczniesz:

Najlepszy efekt daje słuchanie na słuchawkach. Zgranie na własne urządzenie daje możliwość znalezienia najwygodniejszej przestrzeni dla siebie. Plik mp3 możesz ściągnąć poprzez kliknięcie napisu Download. Instrukcje co dalej już w samym nagraniu – zdradzę tylko, że warto znaleźć wygodne miejsce i zarezerwować trochę czasu na cudowny relaks.

Poranny:

Rześki poranek! Otula nas  słońce późnego lata, na wietrze pobrzmiewa dzwonek koshi, a z pobliskich podwórek docierają odgłosy piania kogutów i codziennej krzątaniny. Budzimy się ze słońcem!

Posłuchaj lub ściągnij:

Wieczorny:

Wieczorem kontemplujemy dzień przy akompaniamencie świerszczy, do snu delikatnie kołysze szum drzew i szmer strumienia w dolinie. W nagraniach udało nam się złapać ułamek tej atmosfery. Niech Wam gra i przynosi to, co w tym momencie jest najbardziej potrzebne.

Chcesz więcej?

Jeżeli chcesz dostawać więcej takich produktów oraz powiadomienia o wydarzeniach Jalla, zapisz się na newsletter korzystając z formularza u góry po prawej stronie >>

Jalla! składa OGROMNE podziękowania Michałowi Rusnarczykowi, bez którego NIC by nie było a także całemu zespołowi kuracjuszy, którzy testowali nasze głosy i swoją obecnością wspierali nas w nagraniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *