O NAS

Jalla! Odzyskaj ciało to projekt łączący różne metody pracy z ciałem, zmierzający do pogłębienia świadomości ciała i emocji.

Jalla! to kierunek w myśleniu o ciele!
Nie przekraczamy ciała, ale szanujemy jego ograniczenia.
Nie zmuszamy go, ale słuchamy.
Nie trenujemy, ale pokazujemy mu drogę do rozluźnienia i przyjemności.  
Szukamy osobistych ścieżek do pełnego zdrowia i satysfakcji.  
Wskazujemy jak dawać sobie czas na zmiany.
Uczymy o ciele i emocjach poprzez osobiste doświadczenie.

Zajęcia organizuje i prowadzi Anna Dymarczyk.

Ania foto www
O jej kwalifikacjach i drodze rozwoju przeczytasz tutaj: O ANNIE DYMARCZYK.

W Jalla spotkasz również innych instruktorów bioenergetyki Lowena, TRE, metody Feldenkreisa, Body Mind Centering, choreoterapii, DMT (Dance Movement Therapy), trenerów pracy z głosem, trenerów komunikacji (na bazie NVC), psychosomatyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, oraz psychologów i psychoterapeutów, m.in. nurtu Gestalt.

 Nad jakością i spójnością czuwa Anna Dymarczyk, współtwórczyni podejścia psychosomatycznego, w którym specjalizuje się Jalla!
To ona odpowiada na Wasze maile, podsyła inspirujące artykuły, wysyła newslettery i motywuje energetyczną muzyką i zadaniami domowymi  na facebooku!

Ania prowadzi również autorskie kursy „Odzyskaj ciało” i „Mądrość ciała” a także cykliczne zajęcia metodą Lowena „Ku żywotności”, „Być i  czuć”, „Z potrzeby ciała”. Chętnie też zabiera uczestników w przyrodę na warsztaty wyjazdowe w polskie góry i na wybrzeże Adriatyku.

Celem wszystkich technik, których używamy jest autentyczne bycie w ciele, w kontakcie z emocjami, korzystanie z osobistych zasobów, odnalezienie i rozwijanie swojego wyjątkowego potencjału w każdej dziedzinie życia. Więcej przeczytasz w zakładce METODA.

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij tutaj: KONTAKT.

 

 

2 Responses to O NAS

  1. W jakiej cenie jest kobiecy warsztat ruchu i tańca, który odbywa się 13 lutego?

  2. Witaj! Mamy już gotową aktualizację. Warsztat jest w promocyjnej cenie 100 przy zapisach do 31 stycznia. Jeśli przyjdziesz z przyjaciółką obie płacicie 95zł. Info: http://jalla.com.pl/warsztaty/krakow/powrot-do-ciala-oswajajac-przyjemnosc-otwierajac-serce-luty/

    Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *