Lato w zgodzie z ciałem 2023

Podczas warsztatu poznasz najważniejsze założenia teorii poliwagalnej przełożone na zrozumiały język, będziesz mógł/mogła odczuć na własnym ciele, co oznacza wyciszenie układu nerwowego i jak można to osiągnąć za pomocą różnych metod pracy z ciałem. Warsztat ma charakter praktyczny. Prowadzi Anka Hostyńska W relacji ciałem. Ostatni moment na dołączenie.

Na warsztacie będziemy pracować z lękiem przez bliskością, przed odrzuceniem, ale też przed byciem pochłoniętym, zalanym czyimiś potrzebami. Będziemy się uczyć mówienia o swoich potrzebach, stawiania zdrowych granic, troski o swoje uczucia. Kiedy już wiem, co dla mnie ważne i mam odwagę to komunikować, łatwiej mi nie rezygnować z siebie. Prowadzi Olga Sieczka A Ciało Wiedziało Psychoterapia.

Ten warsztat skierowany jest do kobiet i naszym wspólnym celem będzie odkrycie, że niezależnie od tego, w jakim miejscu w życiu jesteś, możesz zacząć czuć siebie, odbudować relację z ciałem, uzdrawiać swoje emocje. Będzie to warsztat o dopuszczeniu emocji, od złości do radości, kierując się do samowspółczucia i życzliwości dla siebie. Prowadzi Ewa Szczech Moja Żywotność.

Budowanie relacji, szczególnie gdy opada iluzja identyczności potrzeb i celów partnerów, czasem obecna na początku znajomości, nie jest łatwe. Ważne, by poznać swoje potrzeby, wartości i odróżniać je od oczekiwań, żądań. Co jest dla mnie ważne, kiedy czuję się kochana, kochany, a kiedy zaniedbywana/y lub tłamszona/y? Z których potrzeb nie zrezygnuję, a które są mniej ważne?

Warsztat inspirowany podejściem Somatic Experiencing SE® Petera Levine’a, podczas którego będziesz mieć okazję do doświadczenia różnych metod pracy z regulacją systemu nerwowego m.in. TRE® oraz oddechu biodynamicznego BBTR®. Prowadzi Mariusz Jazowski. 

Celem warsztatu jest uzyskanie dostępu do swojej żywotności, zwiększony świadomy kontakt z emocjami, większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu w świecie swoich przeżyć wewnętrznych, poczucie przyjemności i spontaniczności bycia w ciele. Prowadzą Natalia Bobrowska i Mariusz Jazowski. 

A tutaj znajdziecie wpis z nowej serii „środa -dzień psychologa”

Zapraszamy do wspólnego bycia blisko ciała. Pozdrawiamy! Załoga Jalla!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *